استراتژی ساده برای تاثیر روی دیگران

البته در شبکه های اجتماعی باید استراتژی های زیر را مورد توجه قرار دهیم:

اهداف
در کدام حوزه مایل هستید که تاثیر گذار باشید؟ به عنوان یک متخصص کسب و کار آیا می خواهید پلتفورمی را ایجاد کنید که دیگران کسب و کار شما را توسعه دهند؟ تا به حال فکر کرده اید به چه نحوی پیام های شما پخش می شود؟ آیا از ویدئو و بلاگ ها استفاده کرده اید؟ پس ابتدا هدف را خود را پیدا کنید و سپس به بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی بپردازید.

شناسایی نیازهای مخاطب
خودتان را مطمئن سازید که نیازها و خواسته های مخاطبانتان را کشف کرده اید و ارزش هایی را فراهم می آورید که از این طریق بتوانید نیازهای آنها را پاسخ دهید. با آنها از طریق شبکه های اجتماعی همانند فیس بوک، توییتر، لینکدین و گوگل پلاس در ارتباط باشید و سعی کنید ایده آنها را مورد توجه قرار دهید.

ایجاد محتوا
خود را جای مخاطبان قرار دهید و در نظر بگیرید که آیا می توانند جذب خدمات شما شوند. برای این کار می توانید از نمونه هایی همانند ویدئو استفاده کنید یعنی تصویر خود را ضبط کنید و سپس آنها را مورد بازبینی قرار دهید و ایرادات پیام خود را بر طرف نمایید.

آماژ

نگرش آماژ به شهادت مشتریان ما برای ما تخصصی و برای آنها رضایت به ارمغان آورده است.

اشتراکهای اجتماعی:

   

ارتباط با ما

با سپاس و تشکر از حسن توجه شما به تیم آماژ در این صفحه شماره تماس و آدرس این گروه در پیش روی شما قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به مشورت می توانید با ما مشورت کنید تماس شما با آماژ فرصتی مغتنم برای ما خواهد بود.
 info(@)amazh.com
 57 56 94 88 21 +
58 56 94 88 21 +

 تهران ، خیابان کریم خان زند ،خیابان آبان جنوبی ، بعد از چهارراه ورشو ، کوچه هوربخت ، پلاک 7 ، واحد7