استفاده از شبکه های اجتماعی

اجازه بدهید با پرسش 4 سوال به جواب هایی که مدنظرمون هست برسیم:

1- چرا شبکه های اجتماعی؟ چرا فیس بوک، لینکدین و توییتر؟

ما از شبکه های اجتماعی باید استفاده کنیم زیرا که جدیدترین روش نوع بازاریابی اینترنتی هستند و موجی را در میان مخاطبان ما ایجاد خواهند کرد. اگر درک کنیم که چرا به شبکه های اجتماعی برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود نیاز داریم به طور حتم دیگر اهداف را شناسایی کرده و گام در مراحل بعدی خواهیم گذاشت.

2- شناخت استراتژی اهداف بازاریابی؟

شما ممکن است فکر کنید شبکه های اجتماعی می توانند هرچیزی را در زمان مشخص به شما بدهند. اما شما نیاز دارید که روی خروجی خاصی تمرکز کنید. هدف اصلی خود را شناسایی کنید و بر اساس آن شبکه اجتماعی را ایجاد نمایید.

آیا مایل هستید کاربران در رویدادها حضور پیدا کنند؟ کتاب الکترونیکی شما را دانلود کنند؟ از طریق فرم سفارش با شما در تماس باشند؟ برای دریافت مطالب شما در خبرنامه عضو شوند؟

3- برای چه کسانی محتوا ایحاد می کنید؟ چه کسانی مخاطبان شما هستند؟

اشتباهی که خیلی از شرکت ها انجام می دهند و هرچیزی را برای هر کسی درج می کنند. ابتدا مخاطبان خود را طبقه بندی کرده، نیازهای آن ها را بشناسید و سپس محتوای خود را ایجاد کنید.

4- کدام شبکه اجتماعی برای بازار شما مناسب تر است؟

اگر بازار شما B2C و مشتریان در این طبقه جای گرفته اند باید در فیس بوک فعالیت کنید، از توییتر استفاده کنید و لینکدین می تواند انتخاب بعدی شما باشد. اگر B2B هستید بهترین گزینه لینکدین و سپس کانال های دیگر شبکه های اجتماعی است. اگر تاجر و صادر کننده هستید از دیگر وب سایت ها همانند Alibaba می توانید استفاده نمایید.

آماژ

نگرش آماژ به شهادت مشتریان ما برای ما تخصصی و برای آنها رضایت به ارمغان آورده است.

اشتراکهای اجتماعی:

   

ارتباط با ما

با سپاس و تشکر از حسن توجه شما به تیم آماژ در این صفحه شماره تماس و آدرس این گروه در پیش روی شما قرار گرفته است. در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به مشورت می توانید با ما مشورت کنید تماس شما با آماژ فرصتی مغتنم برای ما خواهد بود.
 info(@)amazh.com
 57 56 94 88 21 +
58 56 94 88 21 +

 تهران ، خیابان کریم خان زند ،خیابان آبان جنوبی ، بعد از چهارراه ورشو ، کوچه هوربخت ، پلاک 7 ، واحد7